• INTENZIVNÍ KURZY

  JAZYKY 007

 • AKCE PRO DĚTI

  JAZYKY 007

 • OBOROVÉ KURZY

  JAZYKY 007

 • FIREMNÍ KURZY

  JAZYKY 007

Co nabízíme

Intenzivní kurzy

Prověřená metoda výuky zajistí rychlý pokrok tak, aby se klient, který s jazykem začíná, dokázal už po jednom týdnu domluvit v základních situacích. V případě, že je klient pokročilý, zajistíme, aby se rozhovořil a zvládl náročnější témata.

Cizí jazyk za týden

Za pět dní vás naučíme mluvit v kterémkoli jazyce. Je jedno, jestli jste studijní typ nebo vás jazyky nikdy nebavily, jsme si jistí, že vás výuka bude bavit. Věříme, že budete konečně spokojeni a rozšíříte řady našich klientů.

Kurz je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti. Výuka probíhá každý den od pondělí do pátku od 9 do 16 hodin, mezi 12 a 13 je pauza na oběd. Učit se můžete buď u nás na Florenci, v prostorách agentury Jazyky 007, nebo kdekoli jinde podle vašeho přání. V kurzu s vámi bude maximálně pět dalších lidí, není ale žádný problém absolvovat kurz samostatně. Všechny věci potřebné k výuce jsou v ceně. Cena kurzu je 6 000, tedy 150 korun na hodinu.

Cizí jazyk za deset večerů

Za deset večerů vás naučíme mluvit v jakémkoli jazyce. Do našeho večerního kurzu si budete chodit odpočinout po náročném dni. Výuka vás bude bavit a brzy uvidíte výsledky, díky tomu od nás budete odcházet spokojeni.

Kurz je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti. Výuka probíhá každý všední večer od 17 do 20 hodin. Docházet můžete buď k nám na Florenc, nebo za vámi může lektor dojíždět kamkoli si budete přát. Učit se s vámi bude maximálně pět dalších lidí, není ale vůbec žádný problém absolvovat kurz samostatně. Všechny věci potřebné k výuce jsou v ceně kurzu. Cena kurzu je 6 000, tedy 150 korun na hodinu.

Konverzační víkendy

Naše konverzační víkendy jsou zaměřeny pouze na konverzaci v cizím jazyce, proto je vedou převážně rodilí mluvčí. Výuka takových víkendů je interaktivní a zábavná. Po konverzačním víkendu u nás už nebudete mít žádné zábrany hovořit v cizím jazyce.

Kurz je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti. Výuka je v sobotu i v neděli od 9 do 16 hodin, přičemž počítáme s hodinovou pauzou na oběd. Učit se je možné u nás na Florenci, nebo kdekoli jinde podle vašeho přání. V kurzu bude maximálně pět dalších lidí, kurz ale můžete absolvovat i samostatně. Na výuku nepotřebujete žádné pomůcky, všechny potřebné věci jsou v ceně kurzu. Cena kurzu je 4 450.

Oborové kurzy

Stačí dva dny a začnete mluvit. Žádná zbytečná gramatika, žádná zbytečná slovíčka. Cizí jazyk přesně pro váš obor a pro každodenní použití v praxi. Kurz, který přichystáme jen pro vás, bude zaměřen přesně na to, co potřebujete zlepšit. Rádi uspořádáme i kurz pro větší skupinku například personál restaurace nebo pro celý sportovní tým.

Pro kadeřnice a kosmetičky

Naučíme vás všechno potřebné ke komunikaci se zahraniční klientelou. Zaměříme se s vámi na to nejpodstatnější a vybereme slovní zásobu přesně pro vaše potřeby. Po našem kurzu nebudete mít problém zvládnout konverzaci v cizím jazyce.

Pro řidiče taxi

Přijďte se za víkend naučit komunikovat v cizím jazyce. Naučíme vás přesně to, co potřebujete ke své práci. Nebudete mít problém se s klientem domluvit a zároveň mu zvládnete doporučit dobrou restauraci nebo tip na výlet.

Pro lékaře

Pokud plánujete vyjet na stáž do zahraničí, určitě se vyplatí zvládnout odbornou terminologii v cizím jazyce. Za jeden víkend s vámi projedeme slovní zásobu a vybrousíme komunikační dovednosti. Domluvíte se pak v každé situaci.

Pro modelky

Vyjet do zahraničí a dobývat světové módní domy je snem každé modelky. Ovšem bez slušné znalosti cizího jazyka se to neobejde. Neváhejte a dorazte k nám na kurz. Zlepšíme vaše komunikační dovednosti a navrch přidáme oborovou slovní zásobu. Díky našemu kurzu se ve světě neztratíte.

Pro sportovce

Pomůžeme vám s přípravou na závod nebo na soustředění v zahraničí. Díky výuce u nás se budete moct plně soustředit na své výkony a nebude vás rozptylovat neznalost cizí řeči. Během víkendu u nás se zaměříme na oborovou slovní zásobu a procvičíme spoustu konverzačních témat. Náš trénink vám pomůže vyhrát.

Pro číšníky a servírky

Pomůžeme vám, abyste na place zvládli komunikaci v cizím jazyce na jedničku. Můžeme proškolit celý personál, anebo jenom jednotlivce. Každopádně se zaměříme na slovní zásobu z oboru a na běžné komunikační situace. S námi máte dýška v kapse.

Pro personál obchodu

Pomůžeme vám s komunikací v cizím jazyce. Zaměříme se na vhodnou slovní zásobu a na běžné komunikační situace, které můžou v obchodě nastat. Po víkendu u nás si budete jistí, že zvládnete komunikaci i se zahraniční klientelou.

Firemní kurzy

Naši certifikovaní lektoři mohou jezdit do vaší firmy v čase, který si určíte. Sestavíme výukový plán a vymyslíme optimální učební metodu. Výuku zaměříme obecně nebo přímo na obor, na který se firma specializuje. Na naše služby lze využít i firemní benefity.

Pro zaměstnance

Proškolíme zaměstnance jakékoli firmy, ať už jednotlivě, nebo ve skupině. Umíme se přizpůsobit vaší pracovní době a můžeme za vámi přijet do vaší kanceláře. Rádi přichystáme takový výukový plán, který bude přesně pro vaši práci.

Pro manažery

Dokážeme perfektně připravit manažery na klíčová jednání se zahraničními partnery nebo klienty. Výuku jsme schopni přizpůsobit vašemu času. Není problém kurz nastavit přesně pro vaše podnikání nebo pro vaši profesi. Zvládneme i odbornou terminologii. Výuka může být přímo ve vaší firmě.

Akce pro děti

Pokud vaše děti bojují s cizími jazyky, rádi jim pomůžeme všechno zvládnout. Zajistíme, aby je výuka bavila a dosáhly skvělých výsledků. V létě pořádáme oblíbený jazykový tábor. V průběhu roku organizujeme výlety a dětské dny s angličtinou.

Letní tábor

Každý rok chystáme pro děti letní jazykový tábor, díky čemuž si zdokonalí své jazykové znalosti, a hlavně si užijí skvělý čas s kamarády v krásném prostředí Lužických hor. Proškolení lektoři zajistí výuku i pedagogický dozor.
Více informací o našem táboře najdete na www.tabor007.cz

Doučování a výuka dalšího jazyka

Můžeme připravit pro vaše děti buď doučování pro zlepšení znalostí, nebo výuku dalšího cizího jazyka od začátku.
V případě, že vaše dcera nebo syn potřebují pomoci s cizím jazykem, rádi na tom zapracujeme a známky i znalosti se jistě brzy zlepší. Pokud je ve škole vše v pořádku, ale vy byste chtěli, aby vaše děti znaly více cizích jazyků, jsme k dispozici také. Naši zkušení lektoři dojíždí i domů v časech, které si určíte.

Dětské dny

U nás, v agentuře Jazyky 007 na Florenci, pořádáme dětské dny, při kterých si děti užijí spoustu zábavy a vylepší si i cizí jazyk například tematickými slovíčky nebo několika lehkými konverzačními tématy. Pořádáme například dětský Halloween, vánoční oslavu nebo vítání prázdnin.

Výlety

Několikrát do roka pořádáme tematické výlety, kde si děti vylepší jazykové dovednosti, užijí si hezký den a dozvědí se i něco zajímavého. Výlety pořádáme například do Westernového městečka nebo do ZOO.

Praktický dárek

Obdarujte své blízké skvělým a užitečným dárkem. Věnujte jim výuku cizího jazyka podle jejich přání. Náš dárkový certifikát můžete darovat při jakékoli příležitosti. Certifikát v luxusním provedení vám pošleme obratem kdykoli to budete potřebovat, klidně i ve svátek.

Překlady a tlumočení

Přeložíme vaše propagační materiály nebo budeme tlumočit návštěvě ze zahraničí. Umíme vše přeložit ve velmi krátkém čase a přitom můžeme ručit za kvalitu. Máme několik schopných tlumočníků, kteří se nebojí ani velkých a náročných akcí. Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme.

Individuální výuka

Rádi se svým klientům věnujeme i v individuálních kurzech. Výuku při nich nastavíme přesně podle vašich potřeb. Náš lektor nejprve zjistí vaši jazykovou úroveň a podle toho naplánuje výuku. Rádi vyslyšíme i vaše přání, jestliže se chcete například věnovat více gramatice, nebo naopak více konverzaci, výuku tomu přizpůsobíme. Individuální výuka probíhá na místě, které si určíte. Náš lektor může jezdit za vámi domů nebo vás může vyučovat v práci anebo je možné využít i prostor naší firmy. Záleží vždy na domluvě, rádi vám vyjdeme vstříc.

Naučné přednášky pro školy

Umíme nachystat zábavný program pro děti i studenty o jednotlivých zemích Latinské Ameriky nebo o celé oblasti. Můžeme zorganizovat delší pásmo s ukázkami hudby a tance anebo nachystáme atraktivní cestovatelské povídání. Celý program vede spolupracovník České televize a cestovatel, který žáky vtáhne do děje, zapojí a nechá soutěžit. Náročnost je přizpůsobena věku posluchačů – od žáků nižších tříd ZŠ až po studenty SŠ. V případě zájmu, je možno program mít i v angličtině nebo španělštině.

trkalCo nabízíme