• INTENZIVNÍ KURZY

  JAZYKY 007

 • AKCE PRO DĚTI

  JAZYKY 007

 • OBOROVÉ KURZY

  JAZYKY 007

 • FIREMNÍ KURZY

  JAZYKY 007

Časté otázky

Rád bych absolvoval intenzivní kurz, ale nejsem si jistý, jestli to ve svém věku zvládnu.

Nemusíte mít obavy, většina našich klientů jsou lidé, kteří jsou už nějakou dobu ze školy. Výuku máme nastavenou tak, aby ji zvládl opravdu každý, i ten, kdo není studijní typ.

Je opravdu možné, se za jeden týden naučit anglicky?

Ano, taková možnost skutečně existuje, ale je třeba si předem jasně stanovit, jaká úroveň znalostí je cílem.

Neslibujeme, že po týdenním kurzu budete moci absolvovat oxfordské zkoušky, ale můžeme vám garantovat, že se po kurzu bez problémů v základních situacích domluvíte.

Nemám „hlavu na jazyky“ má pro mě kurz smysl?

Zcela jistě ano. Nepřipravujeme kurzy pro premianty, ale plánuje je tak, aby byly maximálně přínosné pro každého klienta.

Čtyřicet vyučovacích hodin za týden se mi zdá příliš, není to na úkor efektivity?

Naše dlouhodobé zkušenosti a stovky spokojeních klientů dokazují, že systém a metody podle kterých vyučujeme, jsou plně funkční a klienti nejsou ani po tak intenzivní výuce unaveni. Pouze v prvním dni získáte nové informace a následující dny jen opakujete, přičemž v druhé polovině týdne konverzujete na běžná témata.

Co se vlastně přesně v intenzivním týdenním kurzu naučím?

Základ pro běžnou komunikaci. Konkrétně se jedná o budoucí, přítomný a minulý čas, základní slovní zásobu a konverzaci v běžných situacích.

Vystavíte mi certifikát o absolvování kurzu?

Možnost vystavit certifikát o absolvování našeho kurzu je součástí výuky.

Mohu u vás využít benefitové poukázky další výhody od zaměstnavatele?

Ano, je to možné, pro podrobnější informace nás, prosím, kontaktujte telefonicky, nebo emailem.

Jaký je rozdíl mezi týdenním celodenním a čtrnáctidenním večerním kurzem?

Počet vyučovacích hodin je stejný, obsah kurzu taktéž. Večerní kurz jsme sestavili pro ty, kteří se chtějí také velmi rychle naučit základ jazyka, ale bohužel si nemohou vzít volno celý týden na denní kurz.

Doučujete děti? Připravujete i na maturitu nebo na zkoušky na VŠ?

Ano, s doučováním studentů základních a středních škol máme dlouholeté zkušenosti. Dojíždíme až domů a výsledky jsou vidět hned na následujícím vysvědčení. Je možné také doučovat například dvojice či skupinky, což je samozřejmě výhodnější finančně pro každého žáka. Připravujeme také na maturitu, reparát či na zkoušky na vysokou školu.

Hledám si lepší práci a všude je podmínkou cizí jazyk. Můžete mě připravit na toto? Pomoci se životopisem? Nebo i se samotnou přípravou na pohovor?

Propojení pracovního trhu a cizích jazyků je jedna z hlavních věcí, které se jazyková agentura Jazyky 007 intenzivně věnuje. V případě, že plánujete práci v zahraničí, doporučujeme naše intenzivní kurzy jazyků. Dnes je bohužel běžnou praxí, že angličtina je požadována i u pozic, kde se reálně významně nevyužívá.

Díky naší soukromé výuce budete dokonale připraveni na pohovor v cizím jazyce. Zároveň vám pomůžeme připravit životopis atraktivně nejen po jazykové stránce, ale také z pohledu personalistiky, neboť spolupracujeme s HR expertkou, která vás připraví na všechny nástrahy pracovních pohovorů.

Nevyhovují mi domácí úkoly, sériové překládání článků apod. Jakým stylem učíte v Jazyky 007?

Výuka v Jazyky 007 intenzivních kurzech je vedena naprosto ojedinělou metodou, která se naprosto vymyká běžné výuce jazyků. Co se týká soukromých lekcí nebo ostatních kurzů, tak se snažíme vždy maximálně přizpůsobit potřebám klienta. V případě, že je časově vytížen, úkoly nevyžadujeme a výuku nastavíme jiným způsobem. V případě že klient má naopak více času a rád by se cizímu jazyku věnoval i ve svém soukromí, tak mu opět vyjdeme vstříc. Pokud se jedná o výuku z důvodu využití v práci, snažíme se slovní zásobu i gramatiku maximálně přizpůsobit prostředí, ve kterém pak bude klient cizí jazyk používat.

trkalČasté otázky